Арбітражний звіт Justakee на користувача Under.fm

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Justakee

нипанятный
Justakee подав новий арбітраж №55:
Арбітраж:Арбітраж №55
Позивач: @Justakee
Відповідач: @Under.fm
Сума: 660 UAH
Додаткова інформація:
SHOP: Under.fm
ORDER: 11507
FORUMID: https://amoralle.cc/threads/undergr...a-pvp-amf-mef-shishki-ekstazi-marki-gribi.96/
DATEORDER: 2023-04-14
BANKCARD: 4029 6100 3208 2799. 4030 2102 1013 1901
PROBLEM: order
TELEGRAM: https://t.me/under_oper
Подробиці: Доброго дня,вчора вирішив взяти через данний магазин шш 2г,отримавши фото і місце ( через годину після оплати бо вже на цій стадії виникли вже проблеми в шопі,але вирішилось) прийшов і побачив зразу що місце тронуте але не сильно та поруч цього місця в радіусі 5 метрів і знизу і з права і хліви вже є такіж тронуті місця,знявши по точці декілька раз по трохи та перебравши всю землю нічого не знайшов також потім почав вже поруч що можливо підривати але в радіусі 10 см від точки нічого так і не знайшов,написав тікет,але не став чекати узяв новий клад але дешевше 1г,місце було поруч підійшов і зразу побачив що бутилки біля якої мав лежати клад у траві ( як сказав спорт мені потім) нічого не знайшов я ні в траві ні підковами по місцю,потратив взагалі години 2 на пошуки двух кладів і очевидно що або це курьер приколу тягне чи просто за ним ходять і підривають бо явно вся локація перекопано була,на тікети мені сказали що це я винен що нічого не знайшов,але я з цим не згоден
 
Фото когда пришел,уже видно что место выглядит не как на фото кладмена


Далее фото с разных ракурсов после разных попыток поисков


И все это находится прям на прогулочной части где все время много людей
 
Коментувати скарги можуть лише безпосередні учасники угоди та свідки. Покарання буде жорстоким!
Удачного решения!
 
Магазин на арбитраж не отреагировал. До решения вопроса ветка скрыта,прав селлер и суппорт лишины.
 
Justakee подав новий арбітраж №55:
Арбітраж:Арбітраж №55
Позивач: @Justakee
Відповідач: @Under.fm
Сума: 660 UAH
Додаткова інформація:
SHOP: Under.fm
ORDER: 11507
FORUMID: https://amoralle.cc/threads/undergr...a-pvp-amf-mef-shishki-ekstazi-marki-gribi.96/
DATEORDER: 2023-04-14
BANKCARD: 4029 6100 3208 2799. 4030 2102 1013 1901
PROBLEM: order
TELEGRAM: https://t.me/under_oper
Подробиці: Доброго дня,вчора вирішив взяти через данний магазин шш 2г,отримавши фото і місце ( через годину після оплати бо вже на цій стадії виникли вже проблеми в шопі,але вирішилось) прийшов і побачив зразу що місце тронуте але не сильно та поруч цього місця в радіусі 5 метрів і знизу і з права і хліви вже є такіж тронуті місця,знявши по точці декілька раз по трохи та перебравши всю землю нічого не знайшов також потім почав вже поруч що можливо підривати але в радіусі 10 см від точки нічого так і не знайшов,написав тікет,але не став чекати узяв новий клад але дешевше 1г,місце було поруч підійшов і зразу побачив що бутилки біля якої мав лежати клад у траві ( як сказав спорт мені потім) нічого не знайшов я ні в траві ні підковами по місцю,потратив взагалі години 2 на пошуки двух кладів і очевидно що або це курьер приколу тягне чи просто за ним ходять і підривають бо явно вся локація перекопано була,на тікети мені сказали що це я винен що нічого не знайшов,але я з цим не згоден
здравствуйте
Уточните где именно вы делали заказ? Сайт или бот? Если бот то какой именно?
номер заказа который вы дали не соответствие актуальному времени если заказ был создан на сайте.
заказы сделанные на сайте имеют 7-значный номер
 
1150854
1150782
Делал в боте который подвязан к сайту
здравствуйте
Уточните где именно вы делали заказ? Сайт или бот? Если бот то какой именно?
номер заказа который вы дали не соответствие актуальному времени если заказ был создан на сайте.
заказы сделанные на сайте имеют 7-значный номер
 
1150854
1150782
Делал в боте который подвязан к сайту
13.04 были сделаны клады, а 14.04 вы их там уже не смогли найти…
довольно спорная ситуация, единственная причина по которой я сделаю возврат в данной ситуации это нежелание делать нервы себе или администрации за 3г шишек, но 100%-го доверия к клиенту у меня к сожалению нет, хоть и отвечает он довольно адекватно. Я бы могла поверить, что там ненаход будь кладу неделя учитывая местность, но тут огромные сомнения возникают, а может случайность и действительно какой то шкуродрочер украл ваши клады этого факта исключать не могу.
возврат сделан на ваш баланс
 
С вашего возврата 2г шш смог забрать 1г шш опять на месте не было,сапорт сказал лучше искать и тп как обычно,нг суть в том что клад просто валялся в траве прийдя на место 3 часа ждал пока возле этого места бабулечку вспахает землю для посадки цветов( сам этот куст травы не трогал) подошёл как сказано по центру травы да и вообще ничего в ней не было ибо в итоге вырвал ее и потрусил и землю перебрал
Номер заказа 157323,посмотрите просто из интереса мой диспут
Просто прошу начать исправлять это ибо 50/50 что клад будет найден это не то чего ожидаешь от такого магазина,по совести и справедливости правильно с вашей стороны было бы вернуть,но я не настаиваю.
Арбитраж можно закрыть,надеюсь ко мне прислушаються
 
The sentence on the case № 55 passed. To appeal a decision, contact the Тиснеш руzкіє пєдалі - йди до біса з AMORALLE 🇺🇦 community administrator. The thread is closed.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі Унизу