Арбітражний звіт siniiiy на користувача GoodZone2025

siniiiy

нипанятный
siniiiy подав новий арбітраж №34:
Арбітраж:Арбітраж №34
Позивач: @siniiiy
Відповідач: @GoodZone2025
Сума: 1100 UAH
Додаткова інформація:
SHOP: Good Zone
ORDER: 1913
FORUMID: https://amoralle.cc/forums/GoodZone/
DATEORDER: 2023-03-12
BANKCARD: ZS-7HVSE2KM21
PROBLEM: order
TELEGRAM: https://t.me/@shops_good
Подробиці: Доброї всім ночі, хочу розповісти вам історія яка трапилась зі мною 12.03.23 о 17:10 , при покупці в магазині Good Zone, до цього дня робив декілька покупок на данному магазині, все було добре, та от купивши в цього магазина в 17:10 перші 2г шишок за 550 грн , прийшов на місце та помітив що місце де повинна бути моя шишка вже покрита, хтось добряче там порився, сфотографувавши це все , я перевірив ще раз місце, нічого там вже звісно не було, я повідомив про це оператора, та взяв відразу другий клад, через 10 хв, також 2 гр шш за 550 , його я знайшов швидко. Та яке ж було моє здивування коли я прийшов шо до дому відкрий свій пакунок, і побачив що там замість шш які коштують 550 грн, лежить розсипуха яка коштує 350 грн, відразу було зроблено фото, і написано оператору, на що оператор відповідав що такого буть не може. Прошу також зауважити що днями оператор писав в чаті що були проблеми з кур'єром його звільнено, та клади всі перевірено, все добре, проблеми всі вирішено. 13.03.23 оператор в своєму тг каналі знову пише що з вчорашнього вечора всі клади перевірено, та розсипуха замість шш ніде вже немає. На мої смс що до ненаходу оператор написав, що кура сказав що клад надійний і бути такого не може. Прошу також зауважити що у магазина у відгуках побачив відгук з аналогічною ситуацією, коли люди взяли шш , а в пакунку була розсипуха, яка коштує 350 грн. Прошу модераторів вплинути на данного селлера та повернути мені мої кошти в розмірі 1100 грн. Данний магазин вводить в оману своїх покупців, я сумніваюсь що він зможе мені видати товар який мені потрібен, тому прошу вернути мені мої кошти. Всі пруфи прикріпляю в фото, якщо потрібно будуть ще якісь пруфи, все предоставлю
 
Оператор злився, кінувши мене в чс) і продовжує далі обманювати людей в своєму магазині, прогнозую що буде у вас ще купа арбітражів я з данним персонажем, це скамер який спочатку працює нормально, а далі всих кидаєч дали підняти бабла
 
Магазин приостановлен , ветка скрыта до решения всех вопросов.
 
Магазин зачинено, та як питання вирішити, якщо магазин буде морозитись і нічого вам не відповідати , то кошти ніхто нікому не поверне?
 
Магазин зачинено, та як питання вирішити, якщо магазин буде морозитись і нічого вам не відповідати , то кошти ніхто нікому не поверне?
Сделка проводилась без гаранта, поэтому форум за магазин ничего компенсировать не может. Однако без решения вопроса со всеми пострадавшими магазин к работе вернуться не сможет
 
Зрозумів, та забудь вже за нього) як і я забув за свій касарік) на нього уже по всім форумам повисили клеймо скамера, тому навряд він повернеться сюди працювати, хіба коли новий шоп зробить
 
Увага!
Коментувати скарги можуть лише безпосередні учасники угоди та свідки. Покарання буде жорстоким!
Угорі Унизу