PABL🅾️ 🇺🇦@esc_wf ESCOBAR ️ [ВІДГУКИ]

Брав шишку в м.Сарни, дуже здивувала ціна в 165 грн, перепитав в оператора чому так дешево, як відчував що якась підлива буде 😅 в чому оператор мене переконав, мов працюємо два місяці в твоєму місті, тому така і ціна, шишки лють все супер, купляй) купив на свою голову 🤣, дуже зрадів коли взагалі найшов свою ізоленту в лісі, за 10 км від міста😅, хоча в магазині пише що клад саме в місті, не за межами його, думаю ладно пофіг, головно що все в кармані)) і яке ж було моє розчарування коли я відкрив свій грамчик вдома. Шишка повністю промокла, а то й більше вона весь час лежала в волозі, і просто в чикеті перегнила, покурити нормально в цей раз нічого не вийшло, просто якась болотяна жижа за 165 грн, тому хлопці та дівчата будьте готові купляючи в цьому місті шш, що на місці вас жде така от шляпа, яка ждала мене. Що на рахунок сервісу, відразу вдома написав оператору на рахунок цієї проблеми, на що він мені коротко відповів : "Зрозуміло " 😂😂😂
Привіт дякую за відкгук але оператор не казав що ціна така бо працюємо недавно у твоєму місті усі скарби поділені на 2 позиції нові та старі старі скарби це ті що ідуть за ціною 50% та в наявності до місяця після вони видаляються або ввжаються за дарма
 
наша команда іде на зустріч усім тому фільтрація скарбів зараз лише і тестовому режимі і ця фільтрація буде прибрана в містах в яких виникають проблеми з цим
 
Якби мені пішли на зустріч то б запропонували якось вирішити цю про лему, а мені просто підписали коротко зрозуміло. Ну камон люди, ви як селлер я як покупець , ви мене не попередили про то що з кладами може бути така шляпа, ви мені просто сказали лежать два тижні, працюємо два місяці, і все, та й після скарги можна було б поцікавитись, або запропонувати якось в вирішенні проблеми, бо чесно кажучи це було просто розчарування, краще б я нічого б не знайшов, ніж найшов те що я знайшов
 
Якби мені пішли на зустріч то б запропонували якось вирішити цю про лему, а мені просто підписали коротко зрозуміло. Ну камон люди, ви як селлер я як покупець , ви мене не попередили про то що з кладами може бути така шляпа, ви мені просто сказали лежать два тижні, працюємо два місяці, і все, та й після скарги можна було б поцікавитись, або запропонувати якось в вирішенні проблеми, бо чесно кажучи це було просто розчарування, краще б я нічого б не знайшов, ніж найшов те що я знайшов
то пропоную звертатися до інших селерів якщо не подобается наш сервіс усього найкращого
 
то пропоную звертатися до інших селерів якщо не подобается наш сервіс усього найкращого
Дякую, саме це я і зробив) а тут всю ситуацію з вами описав, щоб покупці не потрапили в таку ж саму ситуацію, в яку потрапив я, дякую, взаємно )
 
Дякую, саме це я і зробив) а тут всю ситуацію з вами описав, щоб покупці не потрапили в таку ж саму ситуацію, в яку потрапив я, дякую, взаємно )
якщо вони такі як ти то я буду тільки радий )
 
Та якщо перегнивші шишки продавати, і рахувати це нормою, то тих клієнтів в тебе в сарнах і не буде )
 
усі проби були або не відписані або відписані негативно а усі хто купуе поки жодного поганого відгуку
 
Нормально ти насипаєш, про мене з іншого акаунту, я був проїздом в сарнах , натрапив на ваш магаз, побачив що єдиний магаз де є шихи в цьому місті, взяв, побачив що там підлива повна, а не шишка, і написав тут про це, а ти вже і мене звинуватив в тому що з інших аккаунтів я скарги пишу🤣, і виходить вже що й спочатку говориш що скарг нема, потім що є з інших аккаунтів😂
 
Нормально ти насипаєш, про мене з іншого акаунту, я був проїздом в сарнах , натрапив на ваш магаз, побачив що єдиний магаз де є шихи в цьому місті, взяв, побачив що там підлива повна, а не шишка, і написав тут про це, а ти вже і мене звинуватив в тому що з інших аккаунтів я скарги пишу🤣, і виходить вже що й спочатку говориш що скарг нема, потім що є з інших аккаунтів😂
ну то ти сам пишешь що є погані відгуки отже знаешь більше за мене
 
но може від тебе з іншого акаунту є
Ти походу не бачиш що пишеш, або не думаєш або щось не все в данний момент добре з тобою, ти сам пишеш що вони є з інших аккаунтів, а потім говориш що я знаю більше чим ти 🤣🤣
 
Можеш не відповідати нічого, смислу в цьому ніякого немає) я сказав що хотів
смислу немає тобі тут щос писати бо на форумі ти непанятний а місто де ти купуешь ти там не живешь бо тільки проїздом
 
Ти походу не бачиш що пишеш, або не думаєш або щось не все в данний момент добре з тобою, ти сам пишеш що вони є з інших аккаунтів, а потім говориш що я знаю більше чим ти 🤣🤣
о друже бачу всеж таки штурмуе гнила шиха
 
смислу немає тобі тут щос писати бо на форумі ти непанятний а місто де ти купуешь ти там не живешь бо тільки проїздом
Я в цьому ніякого смисла не шукаю, залишив відгук з покупки, і вашу реакцію на цю ситуацію, і всьо, на цьому все, більше мені нічого не потрібно від вас, тіки шоб люди бачили шо їх може ждати )
 
Угорі Унизу