PeopleProject XTC Вiд Людей та для Людей!

Репортёр

Заблокирован
ЯКЩО ВАМ НЕМАЄ 18 РОКІВ, ПРОДОВЖУЙТЕ ВИВЧЕННЯ ТЕКСТУ ТІЛЬКІ У СУПРОВОДІ ДОРОСЛИХ!
Денна спека й не збирається вчухати! Хоча напередодні був не великий дощік, що дав свіжості нічному сну, проте сьогодні на сонці можно ахуєть на раз-два! Та шо мені шалена спека, коли я маю адресу на 2 єшки від шопу PeopleProject . Та й гарного настрою - як бонус! ) У телеграм-боті я обрав необхідний район і одразу прилетіла фотка від селлера. Зразу я вже в мапі та почав вивчати маршрут. А він як завжди, був не з близьких! Зібравши волю в кулак, в'їбав пару пляшок холодного пива, одягнувся та й поринув у пекло розпечених вулиць...
🥵

Лет'с гоу, damad!
Їхав коло години, потім ще 30хв йшов пішки. Воно ахуєнно, коли локації майже безлюдні! Не можно зробити десь поближче? Це ж піздець. Я розумію ще був би там ліс... Похую! Скарб на кармані, пересуваюсь по деяких своїх інших справах. Це ще 30 хвилин десь. Спека пиздець!! Ноги вахує, сам увесь мокрий. Ахуєваючи сам зі свого життя, беру банку Гаражу, розжовую пів пігулки та транспортую ії до шлунку освіжаючим слабоалкогольних напоєм. Трамвай ніштяк підійшов якраз і я їду додому...

@Репортёр
Нарік со стажом
ПАВ: XTC (300mg MDMA).
Штамп PHARAON жовта Єшка(пігулка)
Толерантність: 300мг пару місяців тому. Середня
Дозування: розжував пів пігулки.
Кростолерантність: Гараж вдома, по дорозі й Гаражом запивав.

клікай нижче
ПРИДБАТИ КАЙФ
клікай вище
0.20
Відчуваєш перщі ознаки входу в тріп. Температура тіла почала змінюватися, стало ще спекотніше, проте долоні здаються холодними, та наче чужими. Судини звузилися, кровообіг наче трохи змінився. Очі втомлені, повіки важкішають.
0:30
Починає розкрывати! Більш всього треба заплющити очі та поринути в іншій світ! Дихання стає більш повільним та глибоким, відчувається наче запаморочення. Зовсім не потрібно ніхуя, лишень музла би навалити, та й то впадло рухатися.
0:40 - 1:00
Навколишній світ змінився у всіх відтінках кожного почуття! Торкаючись чогось, то було наче перший раз я бачу та беру в руки цю річ. Звуки та голоси з вулиці чулися інакше, більш ближче та важливіше, ніж то було насправді.
1:30

Все ще не встав з ліжка. Мене перевертає з боку на бік подібними до цунамі періодичними
приходами. Доводиться часто ковтати слину та позіхати від нестачі кісню. Бо дихання стало тепер більш поверхним. Здається зовсім не сушить, але час від часу роблю ковток прохолодного напою щоб не перегрітися.

2:00

Все ще валить, але така тяга мені трохи набридла. Насамперед тому що не було якоїсь чарівної дами, яка б розділила б зі мною той спекотний вечір. Завдяки алкоголю я відчував що тяга трохи сбита, але лишився ще якийсь мутний шлейф. Наче кумари, це не моє. Ще прогасившись пів часа, я вирішив знятися за допомогою flakka.
2:30
Я мав 0,25 пвп, та й використав його за 2 години. Сходив по пиво а потім закинув ще цілу пігулку й проковтнув...
5:00
Цілюща пігулка зняла всі негативні та побочні ефекти від вживання пвп. Проте сіоь виявилася занадто сильною речовиною, щодо кростоліру. На цей раз МДМА тільки зняла всі вихода з солямби, допомогла відчути себе у своїй тарілці та згодом подарувала міцний сон під самий ранок.
Прокинувшись звичайно був дуже сонний, не уважний та й з єбучє великим зразком. Це помітили навіть на работі. Проте все швидко минуло! День пройшов в звичайномі ритмі, а ввечері знову закортіло продовження веселощів...
Тепер моэ враження від цього всього...

Шоп, як і завжди, не дає приводу для сумнівів у надійності своєї роботи, та якості товарів для продажу! Місця надійні та безпечні! Підтримка завжди на місці, але поки що жодних питань до неї не було. Все швидко й максимально ефективно! Оцінка шопа 5/5! Дякую!
Речовина - 4/5. Пігулка рихла та кригка. На мою думку не зовсім свіжа.
Ейфорія/Стимуляцію - 80/20
Час дії - 2-4 години
Присутній бруксизм та седативна дія.

Дякую шопу за можливість тестування товару!



 
Угорі Унизу