ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. ШУКАЄМО КУР’ЄРІВ ЛЬВІВ І ОБЛАСТЬ!

bandb

Местный
🏃🏻‍♂️ Вакансія КУР'ЄР 🏃🏻‍♂️

⚠️ З ПРИВОДУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПИСАТИ У ПП 👉🏼 @Bndrks

Було розроблено систему, за допомогою якої ви самі зможете вирішити, як швидко ви хочете розвиватися в професії, і через який термін почнете заробляти гідні гроші.
Залежно від вашого досвіду та стартового капіталу – ви можете підібрати для себе максимально комфортний «тарифний план».
У будь-якій системі застави є додаткова внутрішня градація, і чим вищий ваш рівень - тим більше буде ваша знижка на товар, і, тим більше скарбів ми зможемо видавати на руки. У будь-якому пакеті взаємодії – ми починаємо з рівня Stage 1. Після досягнення та завершення рівня Stage 3 – починають діяти особливі умови, з якими ми вас ознайомимо після його проходження.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🥉 Junior M1 series (1000 грн) 🥉
Stage 1 (застава від 1000 грн, 1-3 МК)
Обсяг товару, що виділяється для роботи товару визначається з розрахунку 100% роздрібної ціни.

Усі гроші з викладки йдуть збільшення застави.
1 МК: 3 скарби, фасована вага. Після викладення застава зростає до 1300 грн.
2 МК: 4 скарби, фасована вага, застава зростає до 1700 грн.
3 МК: 6 скарбів, фасована вага, застава зростає до 2300 грн.
➖➖➖➖➖➖
Stage 2 (напрацьована застава від 2300 грн, 4-5 МК)
Обсяг товару, що вам виділяється, для роботи товару визначається з розрахунку 90% роздрібної ціни.

75% зарплати йде на збільшення застави. Подальший прорахунок за принципом збільшення застави на 75% оплати
4 МК: 8 скарбів, фасована вага. Після викладення заставу зростіть до 2900 грн.
5 МК: 10 скарбів, фасована вага, застава зростає до 3700 грн.
➖➖➖➖➖➖
Stage 3 (напрацьована застава від 3700 грн, 5-9 МК)
Обсяг товару, що вам виділяється для роботи, визначається з розрахунку 80% роздрібної ціни.
Вам відкривається опція фасування, якщо є бажання, або продовжуємо працювати з вже фасованою вагою.
Даний етап може стати завершальним етапом розвитку для тих, хто має основну роботу та кур'єрство для нього – підробіток.
Обов'язкового збільшення застави цьому рівні немає, на руки може видаватися сума за 100% розкладених скарбів.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🥈 Middle M3 series (2000 грн) 🥈
Stage 1 (застава від 2000 грн, 1-3 МК)
Обсяг товару, що виділяється для роботи товару визначається з розрахунку 100% роздрібної ціни.

Усі гроші з викладки йдуть збільшення застави.
1 МК: 6 скарбів, фасована вага. Після викладення застава зростає до 2600 грн.
2 МК: 8 скарбів, фасована вага, застава зростає до 3400 грн.
3 МК: 12 скарбів, фасована вага, застава зростає до 4600 грн.
➖➖➖➖➖➖
Stage 2 (напрацьована застава від 4600, 4-5 МК)
Обсяг товару, що вам виділяється для роботи, визначається з розрахунку 85% роздрібної ціни.

50% зарплати йдуть збільшення застави, решту можете отримати на руки чи додати до застави. Подальший прорахунок за принципом збільшення застави на 50% оплати
4 МК: 17 скарбів, фасована вага. Після викладення застава зростає до 5400 грн.
5 МК: 20 скарбів, фасована вага, застава зростає до 6400 грн.
➖➖➖➖➖➖
Stage 3 (напрацьована застава від 6400, 5-9 МК)
Обсяг товару, що вам виділяється для роботи, визначається з розрахунку 75% роздрібної ціни.
Вам відкривається опція фасування, якщо є бажання, або продовжуємо працювати з вже фасованою вагою.
Цей етап може стати завершальним етапом розвитку, або перехідним для фулстак.
Обов'язкового збільшення застави цьому рівні немає, на руки може видаватися сума за 100% розкладених скарбів.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🥇 Full-stack M5 series (5000 грн) 🥇
Stage 1 (застава від 5000 грн, 1-3 МК)
Обсяг товару, що виділяється для роботи товару визначається з розрахунку 100% роздрібної ціни.

Усі гроші з викладки йдуть збільшення застави.
1 МК: 17 скарбів, фасована вага.
Після викладення застава зростає до 6700 грн.
2 МК: 22 скарби, фасована вага, застава зростає до 8900 грн.
3 МК: 30 скарбів, фасована вага, застава зростає до 11 900 грн.
 
Останнє редагування:
І шо вже шукаєш куру? Поняв все таки шо до чого? То може віддаш мені хоть один я вже не кажу 3гр. І чого ти мене позаблоковува і пови даляв з чата з бота з рулетки? Є шо сказати чи пишу арбітраж?
 
І шо вже шукаєш куру? Поняв все таки шо до чого? То може віддаш мені хоть один я вже не кажу 3гр. І чого ти мене позаблоковува і пови даляв з чата з бота з рулетки? Є шо сказати чи пишу арбітраж?
Пошук кур’єрів - це нормальний та постійний процес.
 
Угорі Унизу