Тріп репорт на амф від магазину People Project ! The End)

sellic

нипанятный
Магазин People Projeсt:
Менеджер: Чудово
Оператор: швидко, чітко
Кур'єр: тихо, потай, зняв у дотик
Продукт: Амфетамін сульфат, білий, вага 1 гр
Толер: високий
Кростолер: шш
Тестер: М 39/90/183

Привіт усім, зайшов я в чат до піплу, почитав шо там пишуть і випадково опинився на аморалі. Ну не суть, вирішив написати оперу одне питання) в результаті справа закінчилася тим, що я отримав фото скарбу амфетаміну недалеко від будинку) Оператор біля магазину бест оф зе бестhttps://www.грусть/styles/default/xenforo/smilies2/smile.gif відразу відправився в похід за ним, хвилин через двадцять прийшов на місце, нікого навколо, копнув, знайшов з і пішов за будинок юзать, там місце і вже прибито давно)

13:26-14:40
Screenshot_20230802_134525_com.huawei.photos.jpg

Відкрив зип, висипав на замок гаража, охоронну гору білого пороху і вдув її в ніздрю. Відразу скажу ліфти йшли близько години від такої гірки)
Ну, напевно, близько 200-300 мгр десь насипав. Щоб не наздоганяти і рубатися нормально)
Засік час і пішов у бік будинку. За півгодини пішли перші ефекти. З'явилася бадьорість і додому йти перехотілося одразу. Вирішив пройтися районом. Почався сильний сушняк я дійшов до бювету, напився, промив ніздрю і пішов до вайфа відписати магазину що все супер і скинути фото. Поки сидів у інеті, прийшла й невелика ейфорія. Стало вже якось не так бадьоро, і я вирішив дати останнє коло і валити додому до холодильника. Весь уже мокрий, з амфетаміновим потягом я нарешті прийшов і налив собі квасу з льодом.


14:40-18:45

Через 1 год 15-20 хв я поринув у паралельний світ. Так занурився, що забув про все) на форуми так і не зайшов, фото не скинув, просто відлетів на орбіту і літав там 3 години, поки йшло плато)
Враховуючи дозу, яку я з'їв і не дивно. Займався всякими домашніми справами на автопілоті, стан рівний і стабільний, пре як танк цей амф,!
Час пролетів, як одна мить, я тільки помічав як летять годинник, єдине що було напруженням, це те, що вуха закладало від підвищеного тиску. В іншому все було супер! Накрило мене не по дитячому, практично до коматозів і параної легкої)
Цей амф буде по крутіше, ніж попередні варіанти. Кому цікаво читайте мої тріпи. Повне зібрання творів для амфhttps://www.грусть/styles/default/xenforo/smilies2/smile.gif

Через три години ефекти стим/ейфо стали вже слабкішими і провозившись ще годину десь у ванній, зробив уже нормальну, невелику гірку і також вдув її в ніздрю. Амф до речі нормально зварений. Горький але терпимо все, не так щоб у пиздиці відразу, з матом і сльозами) добре очищений мабуть. Та й скажу ще, що це вже четвертий амф на пробу дали, причому вони
Усі різні були. Цей амф виявився другим переможцем разом з кристалічним амфом. Пер також сильно як той, і більше доби причому)!

18:45-17:20

Щотри-чотири години я робив невелику. дорогу і знову ставав весь мокрий і бадьорий)
Ніч пролетіла за секунду. Я прокинувся десь в обід і те, що залишилося зовсім небагато.
Добив залишок і десь о 18:00 прийшов трохи до тями і зайшов нарешті на форуми) і тут мені видали ще полку амфа на районі. Коротше щодо відходняків. Після доби вбивства сходив нормально за скарбом. Ну втома звичайно відчувається, але цілком нормальний стан був пару годин поки знову я не пішов у космос))

Висновки:

Що можу сказати за новий Амфетамін, один із найкращих на ринку я так думаю. Більше доби мене паяло і це на надхмарний недавно толер! Коротше amf VHQ стовідсотковий. Ейфо/стим 60/40.
Заліково та красиво все у магазину People Project!
Загальна оцінка роботи 10/10
Сервіс та якість 10/10
Спасибі за сьомий вже за рахунком скарб, рекордні проби вийшли, ви кращі! Все б так роздавали як ви! Успіхів вам! Мир!
 
Угорі Унизу