Тріп репорт на шш від Поштаря Печкіна

Ghostvsv trips

нипанятный
Проба 0.5 шш від печкіна

Тестер 20/183/69



Шишка цільна пахуча. Клад зрозумілий але місце під балконом (не міг зняти довго бо бабусі сиділи поруч та якийсь штамп розміром з горилу вигулював свого пса)



Метод вживання - в сіжку



Ділю шишичку на 3 рівні частини, розумію що гріндер десь в пройобах та просто рву її руками на дрібні частинки та шинкую концелярським ножем (такий цікавий метод), шишечка сухенька та запашна, пахне як грейпфрутик.



Забиваємо третину в папіросуа зверху притрушуемо табачком)

20:05 - закурю, запах дуже приємний, смак 5/10, але…… Але вже через 2 хвилини я не можу зрозуміти що коїться…

20:13 - різкий наплив єфектів, світ уходить з під ніг та все починає бути таким смішним😃

20:17 - стою на порозі хати і не можу відкрити двері бо не розумію не ручка, але нотую в телефоні голосові для тріп репорту

20:38 - з великим зусиллям зайшов в хату, роздягнувся та йду їсти щось смачненьке. Враження час почав розтягуватись але в сон не клонить. Сушить дуже…

21:01 - досі їм бо все таке смачне))) чомусь захотілось включити на ютубі відео з поясненням 4го виміру… дивлюсь відео з таким виглядом наче щось розумію але так цікаво…

21:40 - сів на диван та сиджу дивлячись в стіну (в голові в цей момент сцена битви казахів з динозаврами, така епічна битва, шкода що не можна переносити думки в відеоформаті щоб показати вам це, кров, мертві казахи, динозаври з лазерними пушками) , поруч сідає дівчина, повертаю голову на неї і не розумію що вона говорить, в голові починає грати реп, так я подумав що це вона чітає реп і почав бітбоксити

Дівчина перестала говорити і просто дивилась на мене не розуміючи що я вбіса роблю…

22:14 - єфекти трішки йдуть на спад, але ржу зі всього що бачу, за весь цей час не промовив жодного слова, запитаєте чому? Бо так прибило що аж слова позабував.

22:39 - наче б то попустило, але все так же весело)





Загальні враження - 9/10

Оператор - 11/10

Сапорт - 11/10

Стаффчік - 10/10 (тверда 10, бо краще я куштував лише Мазар)

Клад - 6/10 (місце під балконом)









Наступний день:

Прокинувся о 8й ранку

Забив ще одну сіжку (також третину)

Покурив - і це була помилка, бо накрило ще страшніше. Встиг тільки сісти на диванчик й включити Рік і Морті.



Відхода відсутні. Шш в своїх обіймах тримає міцно та впевнено.



Дякую Поштарю Печкіну та всій команді цієї крамниці за пробу шш в Черкасах.



Також хочу відмітити що шш справді дуже сильні, селікціонер постарався на славу.



Після того як я скурив всю пробу то хочу висловити Мою загальну оцінку - 9+/10



Поштар Печкін зе бест
 
Угорі Унизу